Tesařina to je dřina...
Přesto nás to baví!

Co byste o nás měli vědět...

Naší hlavní pracovní náplní jsou tesařské a pokrývačské od A do Z. Potřebujete zhotovit krmítko pro sýkorky, nebo postavit roubenou chalupu? Neváhejte se na nás obrátit!

Postavíme Vám zahradní altán nebo dřevěnou terasu, přístřešek pro vozidlo, oplocení, schodiště. Provedeme rekonstrukci roubení, vyměnu stropních trámů, opravíme krovy nebo rovnou postavíme novou roubenku.

Máme velké zkušenosti s prováděním zakázek na území chráněných krajinných oblastí, kde je nutné respektovat požadavky památkářů.

Objem realizované práce pro nás není podstatný. Neinvestujeme zbytečně, neživíme mnoho zaměstnanců... Jediný zdroj reklamy pro nás představují kromě těchto internetových stránek reference spokojených zákazníků. A každý řemeslník ví, že dobré reference a spokojené zákazníky nezajistí sebelepší reklamní kampaň, ale rychle a co možná nejlépe odvedená práce!

Co neumíme, to zařídíme!

Našim klientům jsme schopni zajistit projektovou činnost, zednické, truhlářské, instalatérské a sádrokartonářské práce, včetně realizace elektrických rozvodů a příslušných revizí. Spolupracujeme výhradně s partnery, které dobře známe a můžeme se na ně spolehnout!

Znáte přísloví "Líná huba, holé neštěstí"? Všichni víme, že je pravdivé, proto se nás nebojte na cokoliv zeptat.

Rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A jak to bude s cenou?

Je to hrozně jednoduché! Každá zakázka je specifická jednak svým rozsahem, místem realizace, ale také druhem použitých materiálů. Proto nelze stanovit ceny předem.

Zavolejte nám! Přijedeme za Vámi, pohledem i metrem vše přeměříme a vypracujeme cenovou nabídku přesně dle Vašich požadavků.